Home › Oblasti liposukce › Další oblasti liposukceLiposukce prsou

Aktuality

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí liposukce v různých cenových kategoriích, za hospitalizace i jako ambulantní výkon.

1.2.2012
Mikrokanylová liposukce:

Trend zmenšování průměru kanyly dorazil i do České republiky. Dříve se používaly kanyly o tloušťce 5 a více milimetrů, v současné době je standardem kanyla o tloušťce 4mm a pomalu se začíná prosazovat kanyly o tloušťce 3mm, které jsou daleko šetrnější a zotavení po liposukci je rychlejší.

Liposukce prsou u mužů

 

Nahromaděná tuková tkáň v oblasti hrudníku trápí zejména muže, neboť s touto partií lze i přes různé diety a cvičení velmi těžko bojovat. Účinným řešením s velmi dobrým výsledkem může být tumescentní liposukce, která pomocí kanyl tuk z oblasti prsou odstraní.

Před tímto zákrokem je však nutná osobní konzultace s lékařem a v ideálním případě také podstoupit ultrazvuk prsou. V některých případech totiž nejde o tukovou tkáň, ale o onemocnění zvané gynekomastie, kdy dochází hormonálním působením ke zbytnění prsní žlázy. V tomto případě lze tento problém řešit chirurgicky, kdy se zbytnělá prsní žláza odstraní. Před liposukcí je tedy nutné vyloučit, že se nejedná o gynekomastii.

Zákrok se provádí v lokální anestezii pomocí několika drobných vstupů do kůže v oblasti prsou. I po tomto zákroku je nutno nosit v pooperačním období kompresivní elastickou bandáž.