Home › Oblasti liposukce › Další oblasti liposukceLiposukce paží

Aktuality

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí liposukce v různých cenových kategoriích, za hospitalizace i jako ambulantní výkon.

1.2.2012
Mikrokanylová liposukce:

Trend zmenšování průměru kanyly dorazil i do České republiky. Dříve se používaly kanyly o tloušťce 5 a více milimetrů, v současné době je standardem kanyla o tloušťce 4mm a pomalu se začíná prosazovat kanyly o tloušťce 3mm, které jsou daleko šetrnější a zotavení po liposukci je rychlejší.

Liposukce paží

 

Pomocí liposukce paží lze formovat jen tukové polštáře, pomocí mikrokanyl nelze nijak ovlivnit svaly rukou ani tukové polštáře v horní části paže, tzn. v oblasti bicepsů. Před tímto zákrokem je proto velmi důležité posouzení lékařem, zda je pacient pro tento typ liposukce vhodným kandidátem. Kůže na pažích by měla být dostatečně pevná a elastická.

Pooperační průběh a proces hojení probíhá velmi podobně jako u ostatních typů liposukce. I po liposukci paží je nutno nosit elastickou kompresivní bandáž – rukávy a to v délce několika týdnů. Bolest po tomto zákroku je minimální.