Home › Oblasti liposukce › Liposukce boků

Aktuality

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí liposukce v různých cenových kategoriích, za hospitalizace i jako ambulantní výkon.

1.2.2012
Mikrokanylová liposukce:

Trend zmenšování průměru kanyly dorazil i do České republiky. Dříve se používaly kanyly o tloušťce 5 a více milimetrů, v současné době je standardem kanyla o tloušťce 4mm a pomalu se začíná prosazovat kanyly o tloušťce 3mm, které jsou daleko šetrnější a zotavení po liposukci je rychlejší.

LIPOSUKCE BOKŮ

 

Boky jsou stejně jako břicho velmi žádanou a problematickou partií v oblasti tumescentní liposukce. Ženy trápí především nahromaděná tuková tkáň v pase a oblasti pod podprsenkou. Muže naopak především tukové polštáře v oblasti nad kyčlemi.

 

Díky použití lokální anestezie je pacient během celého zákroku plně při vědomí, což je obrovská výhoda. Lze jej polohovat a tak korigovat množství odsávané tukové tkáně v oblasti boků a tak předejít riziku stranové asymetrie či nerovnostem.

 

Průběh zákroku i pooperační hojení jsou v podstatě totožné s průběhem tumescentní liposukce břicha. Oblast boků může být po přechodnou dobu po zákroku citlivá a běžně se mohou  tvořit zavtrdliny.