Aktuality

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí liposukce v různých cenových kategoriích, za hospitalizace i jako ambulantní výkon.

1.2.2012
Mikrokanylová liposukce:

Trend zmenšování průměru kanyly dorazil i do České republiky. Dříve se používaly kanyly o tloušťce 5 a více milimetrů, v současné době je standardem kanyla o tloušťce 4mm a pomalu se začíná prosazovat kanyly o tloušťce 3mm, které jsou daleko šetrnější a zotavení po liposukci je rychlejší.

Nejčastější výkony

 

Tumescentní liposukce břicha

Jedná se o nejčastější liposukci, kterou lze docílit zmenšení břicha. Ne vždy je to však první krok. Často je doporučována nejprve liposukce boků nebo kombinace obojího. Zejména liposukce boků a břicha dokáže velmi radikálně změnit siluetu postavy a vykrojit krásný pas. Tumescentní liposukce přináší skutečnou, hmatatelnou změna tvaru postavy.

Kryoliposukce, kryolipolýza

Je to moderní metoda, při které dochází ke mražení tukové tkáně, která následně odumře a postupně se vylučuje z těla. Výhodou této metody je její neinvazivita, výkon je bezbolestný a bez kapky krve. Nevýhodou je vysoké procento neúspěchu. Kryolipolýza vyžaduje důsledné dodržování předoperační přípravy a pooperačních postupů. Přesto se jedná o techniku spíše na doladění jemných nerovností postavy.

Tumescentní liposukce stehen

Vedle liposukce břicha je liposukce stehen velmi vyhledávanou plastickou operací. Na stehnech se tradičně odsává tuk ze vnitřních stehen a ze zevních stehen. Přední strana stehna je velmi raritní a mnoho chirurgů ji odsávat vůbec nechce. Zadní strana se rovněž neprovádí. Liposukce zevních a vnitřních stehen je výkon, který dokáže nádherně zvednout sebevědomí každé ženě s tukovými nadbytky na stehnech